© Getty Images, Snapchat

Kjendisene du må følge på Snapchat!

Kjendiser på Snapchat

9. desember 2016 av Julie Marlen Engel Leirvåg

Helt siden snapchat ble lansert i 2011 har vi fått muligheten til et helt nytt innblikk i andres liv, ikke bare hos vennene våre, men også til verdens største kjendiser.

Se også hvilke youtube-kanaler du burde følge

Det er over 100 millioner aktive brukere på Snapchat og over 400 millioner snaps sendes hver dag. Vi elsker appen og aldri før har man kommet så tett innpå stjernene, som deler i hytt og pine i alle sosiale medier. – Til vår store glede så klart.

Vi har laget en liten liste over de morsomste kjendisene som du bare må følge på Snapchat. Du vil vel se hvilken farge Kylie Jenner har på håret før alle andre, eller se hundene til Paris Hilton på nært hold? Eller vite hva Caroline Berg Eriksen har spist til frokost? Eller se hva Camilla Pihl skal ha på seg i dag? – We know you want to ;) 

  • Kylie Jenner: Kylizzlemynizzl
  • Tyga: LamboLuxury
  • Kendall Jenner: Kendalljenner
  • Brody Jenner: nestjenneration
  • Kim Kardashian: KimKardashian
  • Khloe Kardashian: Khloekardashian
  • Kourtney Kardashian: Kourtneykardash
  • Blac Chyna: blacchynala
  • Ariana Grande: moonlightbae
  • Hailey Baldwin: haileybisboring
  • Justin Bieber: Rickthesizzler (foreløpig ikke i bruk)
  • Sofia Richie: srichieee
  • Selena Gomez: SelenaGomez
  • Demi Lovato: theddlovato
  • Gigi Hadid: itsgigihadid
  • Cara Delevingne: caradevilqueen
  • Cody Simpson: AussieMuso
  • Calvin Harris: calvinharris
  • Rihanna: rihanna
  • Meghan Trainor: mtrainor22
  • Usher: howusnap
  • Shay Mitchell: officialshaym
  • Niall Horan: niallhornan
  • TV-serien Girls: GirlsHBO
  • Reese Witherspoon: snapbyreese
  • Fifth Harmony: fifthharmony
  • Shawn Mendes: shawnmendes1
  • Paris Hilton: realparishilton
  • Snoop Dogg: snoopdogg
  • Nick Jonas: JickNonas
  • Joe Jonas: joseadam
  • Louise Angelica Riise: louiseangelica
  • Jenny Skavlan: jennyskavlancom
  • Marna Haugen Burøe/Komikerfrue: komikerfrue
  • Petter Northug: ptrhugjr
  • Caroline Berg Eriksen: carobergeriksen
  • Sigrid Bonde Tusvik og Lisa Tønne: Phungfolk
  • Annette Haga: NetteNestea
  • Sophie Elise: Sophizzleyo
  • Kristin Gjelsvik: Styleconnection



Costume.no: Septembers budsjettfavoritter


FØLG @STYLISTANO PÅ FACEBOOK OG INSTAGRAM!
VI ER OGSÅ PÅ SNAPCHAT (SÅ KLART): STYLISTANO