© Snapchat

Kjendisene du må følge på Snapchat

Hvem bør du følge på Snapchat? Vi har laget en liste.

4. oktober 2017 av Julie Marlen Engel Jenssen Leirvåg

Helt siden snapchat ble lansert i 2011 har vi fått muligheten til et helt nytt innblikk i andres liv, ikke bare hos vennene våre, men også til verdens største kjendiser.

Se også hvilke youtube-kanaler du burde følge

Vi elsker appen og aldri før har vi kommet så tett innpå stjernene, som deler i hytt og pine i alle sosiale medier. Til vår store glede så klart.

Vi har laget en liten liste over de morsomste kjendisene som du bare må følge på Snapchat. Du vil vel se hvilken farge Kylie Jenner har på håret før alle andre, hva Sophie Elise skal gjøre i dag, eller hva Vegard Harm finner på nå?  – We know you want to ;) 

Annijor - A9UNICORN
Adrian Emile - adrianemile
Annette Haga - nettenestea
Alexander Instøy - alextml 
Alexandru Gros Grindvoll - its_alexandru 
Andreas Haukeland - itsandyhawk  
Ariana Grande - moonlightbae 
Arif - riflabangbang
Ashley Benson - benzo33
Astrid S - asstrid
Austin Mahone - yungmahone 
Avicii - timbling

Blac Chyna: blacchynala

Beatriz Neves - beasverden 

Becky G - beckygofficial 
Bella Hadid - babybels777
Bella Thorne - bellathornedab 
Blake Lively - livelybk 
Brody Jenner - nextjenneration

Cornelia Grimsmo - grimcorn

Cara Delevingne - caradevilqueen

CathInTheCity - cathinthecity

Calvin Harris - calvinharris 
Cameron Dallas - camerondallas
Cashmere Cat - miiaaoo
Caspar Lee - casparlee1994 
Chance the Rapper - mynamechance 
Charlotte Crosby - clc_17 
Chioma Anugweje - chiomaoslo 
Chris Brown - bpchrisbrown 
CLMD - clmdmusic 
Cody Simpson - aussiemuso 

David Guetta - davidguettaoff 
Danny Brown - xdannyxbrownx
Diddy - puffdaddy 
Dillon Francis - dillonfrancis 
Diplo - diplo 
DJ Kahled - djkahled305
Don Martin - donmartinoslo 

Demi Lovato: theddlovato


Eirin Kristiansen - EirinK
Ed Sheeran - teddysdaytoday
Einar Tørnquist - einartoernquist
Espen Hilton - espenhilton
Espen Fernando - espen.fernando 

Fanny Lyckman - fannylyckman1
Fotballfrue - carobergeriksen 
French Montana - johnniepickles

Gigi Hadid - itsgigihadid
Girls (HBO) - girlshbo
Gregg Sulkin - gsulkin 

Halvor «Kong Halvor» Harsem - konghalvor 
Hailey Baldwin - haileybisboring 
Herman Tømmeraas - hermantommeraas

Isabel Raad - IsabelSraad
Ina Svenningsdal - Inasvenningdal
Ida Wulff - idawulff
Isac Elliot - snapisacelliot 

Jaa9 & OnklP - jaa9_onklp 
Jake Miller - jmillermusic 
Jared Leto - jaredleto 
Jason Derulo - derulo_jason
Jenny Skavlan - jennyskavlancom
Jessica Alba - jessicamalba
Joe Jonas - joseadam 
Jordyn Woods - jordynnwoodss 
Josefine Pettersen - josefinefr
Josh Devine - joshdevinedrums 
Julie Bergan - juliebergan 
Justin Bieber - rickthesizzler 

Karpe Diem - raggenogmagdi
Kaveh - kforkaveh 
Kenza Zouiten (svensk toppblogger) - zouitenk
Kendall Jenner - kendalljenner
Kevin Jonas - kevinjonasii
Kim Kardashian - kimkardashian

Khloe Kardashian: Khloekardashian
Kourtney Kardashian: Kourtneykardash

Karolina Maria - karolinagric
Komikerfrue (Marna Haugen) - komikerfrue 
Kristin Gjelsvik - styleconnection
Kristine Ullebø - kristineul 
Kylie Jenner - kylizzlemynizzl

Lars Vaular - larsvaular666
Laurent Kelmedhi - laurent.k 
Lene Orvik - leneorvik
Leo Ajkic - leoajkic 
Lido - lidogotsnaps 
Line Elvsåshagen - linejordarundt

Louise Angelica Riise: louiseangelica


Mahdi Disi - Sachakleber

Marlon Langeland
Macklemore & Ryan Lewis - mackandryan 
Mads Veslelia - madsveslelia
Makeupmalin - makeupmalin
Marcus & Martinus - marcus-martinus 
Matoma - matomaofficial 
Meghan Trainor - mtrainor22 
Mikkel Christiansen - hockenheim
Miley Cyrus - mileycyrus 
Miranda Sings - colleenb123 
Morgan Sulele - morgansulele 
Morten Ramm - rammnieu 

Nathan Sykes - sykesmusic 
Nicole Richie - itsnikkifresh 
Nick Jonas - jicknonas 
Normani Hamilton - moniloves31 

Olav Stubberud - stubbz 
Omer Bhatti - kidslife 
One Direction - onedirection 

Paris Hilton - realparishilton 
Patrick Jørgensen - p4trickofficial 
Petter Katastrofe - katastrofeee
Petter Northug Jr. - ptrhugjr 
Peyton List - lalapeyton 
Pia Mia - princesspiamiap
Pierre Louis Olsson - pi3rreh 

Rihanna - rihanna
Rita Ora - officialritaora 
Ryan Secrest - ryansecrest 

Reese Witherspoon: snapbyreese

Sanne Skar - SanneSkar

Sigrid Bonde Tusvik og Lisa Tønne: Phungfolk

Sandra Lyng - sandralyngmusic 
Selena Gomez - selenagomez 
Shawn Mendes - shawnmendes1
Shonduras (Snapchat-kjendis) - shonduras
Skrillex - skrillex 
Snoop Dogg - snoopdogg213 
Sofia Richie - sricheee 
Sophie Elise - sophizzleyo 
Staysman - staysman 
Steve-O - steveosdick 
Stian Blipp - blippolini 

The Main Level - tmlofficial 
The Weeknd - xo.official 
Thomas Alexander Strandskogen - itsthomasalex 
Thomas Hayes - hayespp
Tiestö - tiesto 
Tone Damli - tdamliofficial 
Triana Iglesias - lilletri
Tsutsumi Hoang - tsutsumihoang 
TV 2 - tv2offisiell 
TVNorge - tvnorgesnap
Tyga - lamboluxury 

Ulrikke Falch - ulrikkefalch

Vegard Harm - famousharm 
VG TV - vgtvrampelys

Zayn Malik - zayn

Ørjan Burøe - mrburoe



FØLG @STYLISTANO PÅ FACEBOOK OG INSTAGRAM!

NYHETSBREV