Forrige fredag ble Kim Kardashian 36 år, men den ekstravagante feiringen vi hadde forventet oss uteble på grunn av ranet i Paris.
Både Khloé Kardashian og Kris Jenner har uttalt seg i media om hendelsen og begge sier at Kim er traumatisert og sliter om dagen.
Tidligere har Kim fått gaver som enorme diamanter, millionpelser og symfoniorkester i stua av mannen Kanye West, men i år var det en litt annen type gave hun fikk.
Kanye publiserte en video på over 5 minutter med klipp fra Kims liv til hans låt «Only One» på Twitter.
Klippene viser Kim og familien i alt fra hverdagslige øyeblikk, til 1. skoledag og store begivenheter som jul og Kims «Sweet Sixteen».
De fleste klippene ser ut til å være filmet av pappaen Robert Kardashian, som døde av kreft i 2003.
Flere av familiemedlemmene har lagt ut deler av filmen og bilder fra den på sine profiler i sosiale medier.
Følg @Stylistano på FACEBOOK og INSTAGRAM
Vi er også på Snapchat - stylistano