© Snapchat

Kjendisene du må følge på Snapchat

Hvem bør du følge på Snapchat? Vi har laget en liste.

26. februar 2019 av Julie Marlen Engel Jenssen Leirvåg

Helt siden snapchat ble lansert i 2011 har vi fått muligheten til et helt nytt innblikk i andres liv, ikke bare hos vennene våre, men også til verdens største kjendiser.

Se også hvilke youtube-kanaler du burde følge

Vi elsker appen og aldri før har vi kommet så tett innpå stjernene, som deler i hytt og pine i alle sosiale medier. Til vår store glede så klart.

Vi har laget en liten liste over de morsomste kjendisene som du bare må følge på Snapchat. Du vil vel se hvilken farge Kylie Jenner har på håret før alle andre, hva Sophie Elise skal gjøre i dag, eller hva Vegard Harm finner på nå?  – We know you want to ;) 

Annijor - A9UNICORN

Adrian Emile - adrianemile

Annette Haga - nettenestea

Alexa Chung - chungalexa

Alexander Instøy - alextml

Alexandru Gros Grindvoll - its_alexandru

Andreas Haukeland - itsandyhawk

Ariana Grande - moonlightbae

Arif - riflabangbang

Ashley Benson - benzo33

Astrid S - asstrid

Austin Mahone - yungmahone

Avicii - timbling


Blac Chyna: blacchynala

Beatriz Neves - beasverden

Becky G - beckygofficial

Bella Hadid - babybels777

Bella Thorne - bellathornedab

Blac Chyna - BlacChynaLA

Blake Lively - livelybk

Brody Jenner - nextjenneration


Cara Delevingne - caradevilqueen

CathInTheCity - cathinthecity

Calvin Harris - calvinharris

Cameron Dallas - camerondallas

Cashmere Cat - miiaaoo

Caspar Lee - casparlee1994

Ciara - ciara

Chance the Rapper - mynamechance

Charlotte Crosby - clc_17

Chioma Anugweje - chiomaoslo

CLMD - clmdmusic

Cody Simpson - aussiemuso


David Guetta - davidguettaoff

Danny Brown - xdannyxbrownx

Diddy - puffdaddy

Dillon Francis - dillonfrancis

Diplo - diplo

DJ Kahled - djkahled305

Don Martin - donmartinoslo

Dove Cameron - dovecameron

Demi Lovato: theddlovato


Eirin Kristiansen - EirinKEd Sheeran - teddysdaytoday

Einar Tørnquist - einartoernquist

Espen Hilton - espenhilton

Espen Fernando - espen.fernando


Fanny Lyckman - fannylyckman1

Felicia Noelle - felicianoelle

Five Seconds of Summer - wearefivesos

Fotballfrue - carobergeriksen

French Montana - johnniepickles


Gigi Hadid - itsgigihadid

Girls (HBO) - girlshbo

Gregg Sulkin - gsulkin


Halvor «Kong Halvor» Harsem - konghalvor

Hailey Baldwin - haileybisboring

Herman Tømmeraas - hermantommeraas


Isabel Raad - IsabelSraadIna Svenningsdal - InasvenningdalIda Wulff - idawulff

Isac Elliot - snapisacelliot


Jaa9 & OnklP - jaa9_onklp

Jake Miller - jmillermusic

Jamie Lang - jamielang

Jamie XX -

Jared Leto - jaredleto

Jason Derulo - derulo_jason

Jenny Skavlan - jennyskavlancom

Jessica Alba - jessicamalba

Jimmy Fallon - fallontonight

Joe Jonas - joseadam

Jordyn Woods - jordynnwoodss

Josefine Pettersen - josefinefr

Josh Devine - joshdevinedrums

Julie Bergan - juliebergan

Justin Bieber - rickthesizzler


Karpe Diem - raggenogmagdi

Kate Hudson - khudsnaps

Kaveh - kforkaveh

Kenza Zouiten (svensk toppblogger) - zouitenk

Kendall Jenner - kendalljenner

Kevin Hart - Lilswag79

Kevin Jonas - kevinjonasii

Kim Kardashian - kimkardashian

Kehlani - kehlanitsunami

Khloe Kardashian: Khloekardashian

Kourtney Kardashian: Kourtneykardash

Karolina Maria - karolinagricKomikerfrue (Marna Haugen) - komikerfrue

Kristin Gjelsvik - styleconnection

Kristine Ullebø - kristineul

Kylie Jenner - kylizzlemynizzl


Lars Vaular - larsvaular666

Laurent Kelmedhi - laurent.k

Lene Orvik - leneorvik

Leo Ajkic - leoajkic

Lido - lidogotsnaps

Line Elvsåshagen - linejordarundt

Louise Angelica Riise: louiseangelica


Mahdi Disi - Sachakleber

Marlon LangelandMacklemore & Ryan Lewis - mackandryan

Mads Veslelia - madsveslelia

Makeupmalin - makeupmalin

Marcus & Martinus - marcus-martinus

Matoma - matomaofficial

Meghan Trainor - mtrainor22

Mikkel Christiansen - hockenheim

Miley Cyrus - mileycyrus

Miranda Sings - colleenb123

Morgan Sulele - morgansulele

Morten Ramm - rammnieu


Namra Saleem - thenam

Nathan Sykes - sykesmusic

Nicole Richie - itsnikkifresh

Nick Jonas - jicknonas

Normani Hamilton - moniloves31


Olav Stubberud - stubbz

Omer Bhatti - kidslife

One Direction - onedirection


Paris Hilton - realparishilton

Patrick Jørgensen - p4trickofficial

Petter Katastrofe - katastrofeee

Petter Northug Jr. - ptrhugjr

Peyton List - lalapeyton

Pia Mia - princesspiamiap

Pierre Louis Olsson - pi3rreh


Rihanna - rihanna

Rita Ora - officialritaora

Ryan Secrest - ryansecrest

Reese Witherspoon: snapbyreese


Sanne Skar - SanneSkar

Sigrid Bonde Tusvik og Lisa Tønne: Phungfolk

Sandra Lyng - sandralyngmusic

Schoolboy Q - hoovaq__

Selena Gomez - selenagomez

Shay Mitchell - officialshaym

Shawn Mendes - shawnmendes1

Shonduras (Snapchat-kjendis) - shonduras

Skrillex - skrillex

Snapkollektivet - Snapkollektivet

Snoop Dogg - snoopdogg213

Sofia Richie - sricheee

Sofie Frøysaa - sofsen

Sophie Elise - sophizzleyo

Staysman - staysman

Steve-O - steveosdick

Stian Blipp - blippolini


Tegnehanne - tegnehanne

The Main Level - tmlofficial

The Weeknd - xo.official

Thomas Alexander Strandskogen - itsthomasalex

Thomas Hayes - hayespp

Tiestö - tiesto

Tone Damli - tdamliofficial

Triana Iglesias - lilletri

Tsutsumi Hoang - tsutsumihoang

TV 2 - tv2offisiell

TVNorge - tvnorgesnap

Tyga - lamboluxury


Ulrikke Falch - ulrikkefalch


Vegard Harm - famousharm VG TV - vgtvrampelys

Vic Mensa - vicsavemoney__


Zayn Malik - zayn

Zendaya - zendaya_96


FØLG @STYLISTANO PÅ FACEBOOK OG INSTAGRAM!

Seneste

NYHETSBREV

Mer spennende innhold